Gizlilik

ITEO > Gizlilik

YASAL UYARI

Bu sitenin sahibi ve yürütücüsü İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASI ‘dır. İTEO internet sitesindeki tüm dokümanlar İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASININ mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site’nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

GİZLİLİK

İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASI web sitesi’nde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi’nde yer alan “bilgi”lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi’leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASIN dan temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi’nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASI ‘nın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kulacının İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASI sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASI , kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

İSTANBUL TAKSİCİLER ESNAF ODASI web sitesi, “kullanım şartları”nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir..

Compare List
Get A Quote

Başkandan Mesaj

 
Değerli Arkadaşlar, Saygıdeğer Esnafımız

Yönetim kurulu olarak , vakif oldugumuz sorunlar icin çözüm odaklı yeni komisyonlar kurarak yeni donemde daha hızlı sonuc almaya devam edeceğiz. Pandemi sürecine rağmen esnafımızı ve duraklarımızı yalnız bırakmayarak yönetim kurulumuzla ve saha mudurumuzla beraber sık sık ziyaretler yaparak sizlerinde destegiyle sorunlara çözüm olduk.Üyelerimizle beraber her gün büyüyen değer kazanan bir Esnaf Odası olduk.Göreve geldiğimiz günden itibaren İstanbul un farklı yerlerinde, siyasi parti temsilcileri, stk örgütleri muhtarlarımız, duraklarımız, esnaflarımız, vatandaşlarımız ve bu meslekten ekmegini kazanan yol arkadaşlarımızla buluştuk.
Devamını Oku
close-link

Şikayet, öneri ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.