İstanbul Taksiciler Esnaf Odası

01.

Öneri ve Şikayetleriniz

Şikayetleriniz için taksiciler destek hattı ya da sarı şikayetler alanını kullanabilirsiniz. “Tıklayınız” alanı ile de site içinde form doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Tıklayınız »
02.

İstanbul Durak Listesi

İstanbul’da bulunan taksi duraklarına ulaşmak için aşağıdaki bağlanıtyı kullanabilirsiniz. Durak listesine ulaşmak için aşağıdaki “tıklayınız” linkini kullanabilirsiniz.

Tıklayınız »
03.

Unutulan Kayıp Eşya

Unutulan kayıp eşyalarınızı iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bildirebilirsiniz.Kayıp eşya formuna “tıklayınız” linkinden ulaşabilirsiniz.

Tıklayınız »

Güncel Haberler

Güncel Haberler

Son dakika haberlere, duyuru ve güncel gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz.

Ayın durağı anketi

Sosyal sorumluluk ve toplum bilinci ile hareket edip örnek olan durakları değerlendirmek ister misiniz? İşte size fırsat. Anketimize katılarak bu tatlı rekabete siz de katkıda bulunabilirsiniz.

1- Çiçek Taksi (Bir kap su)

Sadece duraklarının önünü değil tüm İstanbul sokak hayvanları için yaz sıcağında bir yudum su oldular. Edindikleri su kaplarını müşteri güzergahlarında hayvanların su içebilecekleri uygun yerlere bırakmayı ve sularını zaman zaman yenilemeyi ihmal etmediler.

2- Hey Taksi (Hayat Eve Sığar)

Mahallelerinde başlattıkları bu hareketle 65 yaş üzeri mahalle sakinlerinin alışverişlerini yapıp onlara ulaştırdılar. Pandemideki dayanışmanın en büyük örneklerinden birini sergileyerek “Hayat eve sığar” dediler. 65 yaş üzeri vatandaşlara yardıma koştular.

3- Bizim Taksi (Geleceğimizsiniz)

Mahallelerinde sınava girecek öğrencileri ücretsiz taşıdılar! Pandemi nedeniyle toplu taşıma kullanımının kısıtlandığı günlerde sınava girecek olan öğrencilerin ulaşımdan doğacak streslerini azaltmak için “geleceğimizsiniz” adıyla kampanya başlattılar.

.

3
AYIN DURAĞI

Sizce hangi durak ayın durağı olmayı hakediyor?

2345968

Memnun Müşteri

52000

Sertifikalı Şoför

17395

İstanbul Taksi Sayısı

670

Taksi Durağı

.

Ibb_amblem
Taksiciler Destek Hattı

Taksiciler Destek Hattı

Herhangi bir olay sorun veya sorularınız için aşağıdaki iletişim numarasından bize ulaşmanız yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde sorununuzla ilgili size destek vereceğimizden şüpheniz olmasın!

DESTEK HATTI

DESTEK HATTI

0212 325 15 15

Compare List
Get A Quote

Başkandan Mesaj

 
Değerli Arkadaşlar, Saygıdeğer Esnafımız

Yönetim kurulu olarak , vakif oldugumuz sorunlar icin çözüm odaklı yeni komisyonlar kurarak yeni donemde daha hızlı sonuc almaya devam edeceğiz. Pandemi sürecine rağmen esnafımızı ve duraklarımızı yalnız bırakmayarak yönetim kurulumuzla ve saha mudurumuzla beraber sık sık ziyaretler yaparak sizlerinde destegiyle sorunlara çözüm olduk.Üyelerimizle beraber her gün büyüyen değer kazanan bir Esnaf Odası olduk.Göreve geldiğimiz günden itibaren İstanbul un farklı yerlerinde, siyasi parti temsilcileri, stk örgütleri muhtarlarımız, duraklarımız, esnaflarımız, vatandaşlarımız ve bu meslekten ekmegini kazanan yol arkadaşlarımızla buluştuk.
Devamını Oku
close-link

Şikayet, öneri ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.